Isao Takahata

8,4
477 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Isao Takahata

otoz
ogladaliscie "grobowiec swietlikow"?
ja tak, bardzo fajny ale napewno nie moj ulubiony film
glosowalo na niego ponad 4000 osob
ale w g ocen pozostale jego filmy malo kto na film webie ocenil
2pozycja to jakies 330glosow, potem ze 2filmy maja ponad 200 a reszta to nie ma nawet 100
wiec co jest do cholery?
dlaczego koles ma tak wysokie miejsce skoro tak naprawde uzytkownicy docenili tylko 1 jego film??
ale te marne 4tysiace ktore ocenily grobowiec swietlikow, co to jest?
dajmy na to "siedem" ocenilo prawie 30tys

ale wezmy samego rezysera
dajmy na to tim burton(10tys glosow)-znany prawie kazdemy, genialne filmy i chyba nikt kto interesuje sie choc minimalnie kinem nie znalby choc kilku jego filmow
a z 2strony takahata(3tys glosow) i malo kto go tak naprawde kojarzy nie liczac fanow anime
nierozumiem jak takie ikony kina jak np burton czy kubrick czy wielu innych moga byc w rankingu za tworcami wylacznie anime ktorzy tak naprawde nie sa nawet znani szerszej liczbie ludzi

nie sadzicie ze cos z tym rankingiem nalezaloby zmienic?

użytkownik usunięty
El_Magiko

To nie jest ranking popularności.I nie widzę nic złego w tym że ktoś mało
znany ma wysoką pozycje.

Otaku -> to faktycznie może być "zasługą" multikont i spamowania ocenami. Zasługą raczej wątpliwą zwłaszcza ze względu na to co tu się w komentarzach porobiło. W ogóle cały ten ranking jest tu jakiś nienormalny :-).

Ja np. oglądałem tylko jeden film tego Pana, mianowicie "Grobowiec Świetlików". Stwierdzam z pełnym przekonaniem że jest to dzieło wybitne i nie mogła go stworzyć osoba kiepska. Jednak z całą pewnością światowa kinematografia serwuje nam kilku geniuszy reżyserii którzy są zdecydowanie bardziej płodni i robią lepsze dzieła niż "Grobowiec(...)" i to miejsce się niestety Panu Takahacie nie należy. Szkoda, bo ci którzy oddają te fałszywe głosy robią strasznie gównianą robotę, bo zamiast przysporzyć popularności szlachetnemu i niedocenionemu przez masy gatunkowi jakim jest anime, rozpalają jakąś chorą nienawiść do niego.

Mikz

Niedawno co przecież zostały usunięte głosy z multikont a mimo to jakoś pozycja Takahaty w ogóle się nie zmieniła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones