PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666689}

Zrywa się wiatr

Kaze tachinu
7,3 12 645
ocen
7,3 10 1 12645
6,9 19
ocen krytyków
Zrywa się wiatr
powrót do forum filmu Zrywa się wiatr

Czy Was też zadziwił repertuar w Multikinach? Nie pamiętam żadnej innej azjatyckiej produkcji
wyświetlanej w tego typu sieciach kin. Myślałem że wyświetlają tylko komercyjne produkcje.
Świetnie by było jeszcze, gdyby wielu ludzi szło by na takie filmy, to częściej można było by je tam
widywać. Btw Czy wiadomo w jakim języku jest w kinach Zrywa się wiatr (w napisach, czy w
dubbingu)?

szmyrgiel

Poprzednie filmy Studia Ghibli od "Księżniczki Mononoke" do "Opowieści z Ziemiomorza" były również wyświetlane w multipleksach, w tym w Multikinie. Na 99% będą to napisy. Nie było żadnej informacji o dubbingu, ani polskojęzycznego zwiastuna.

ocenił(a) film na 8
Nox_dl

Coś jest chyba na rzeczy. Wczoraj widziałam w planet cinema dzisiaj nie ma. A K-ckim Multikinie też nie ma :/

Sloper_1981

Spokojnie, pytałam się o film w kasie Planet Cinema K-ce. "Zrywa się wiatr" będzie grany u nich od piątku i to kilka seansów! Mieli jakiś tam problem.

ocenił(a) film na 8
dwight91

Sweet :)
Do zobaczenia w takim razie ;)

ocenił(a) film na 7
Nox_dl

w mulitikinie są napisy i japoński (przynajmniej w gdańsku) :)

ocenił(a) film na 7
szmyrgiel

Kino Muranów ma na swojej stronie w opisie filmu informacje, że będzie z napisami i wypisaną obsadę dubbingu amerykańskiego. Mam nadzieję, że to nieprawda i film będzie puszczany z oryginalnym dubbingiem.

eewa_

W Gdańskim kinie Kameralne na stornie również była obsada amerykańskiego dubbingu, ale na szczęście film wyświetlany był w oryginalnej wersji językowej.

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Szkoda tylko, że z ponad 30 kin, tylko 3 na całą Polskę będą go wyświetlać... To dosyć znacząco obniży potencjalną frekwencje. Marzy mi się taki Maraton Filmów Studia Ghibli - "Księżniczka Mononoke", czy "Spirited Away" na dużym ekranie - magia w najczystszej postaci. W przeszłości organizowano nawet takie coś jak weekendowy Przegląd Filmów Anime - pierwszy we wrześniu 2010, a drugi w marcu 2011 - więc zainteresowanie tego typu produkcjami jest. Próbowałem zaciekawić tym tematem ENEMEF, ale na razie zero reakcji. W kinach studyjnych na przełomie stycznia/lutego tego roku wyświetlano "Grobowiec Świetlików", we wrześniu zapowiedziano "Wilcze Dzieci".

ocenił(a) film na 8
szmyrgiel

u mnie nie ma aż takiej klimy chłodnej, żeby wiatr się zrywał

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Monolith kupił kopie z oryginalnym dźwiękiem japońskim, nigdzie nie puszczają z angielskim dubem. można spać spokojnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones