PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34656}

Mój sąsiad Totoro

Tonari no Totoro
7,8 70 491
ocen
7,8 10 1 70491
8,3 30
ocen krytyków
Mój sąsiad Totoro
powrót do forum filmu Mój sąsiad Totoro

Moja 2-letnia córeczka uwielbia tą bajkę. Praktycznie codziennie każe sobie włączać, a my z nia razem oglądamy. Wspaniała kreskówka.

ocenił(a) film na 10
pro1978

Tak, wspaniała animacja! Bardzo dobra na rodzinne oglądanie ;) Taka ciepła i kochana :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
pro1978

Oglądałem w oryginale - świetna bajka dla najmłodszych.
Jak wypada dubbing? Lektor poraża :(

kostekzary

Z tego co się orientuję to nie ma dubbingu. Tylko lektor, niestety

ocenił(a) film na 8
pro1978

zobacz w obsadzie, są wymienieni polscy dubbingowcy

kostekzary

Ale jest na zlecenie Canal + więc pewnie nie będzie wydane na dvd. Mam oryginalne dvd i tam jest tylko lektor

ocenił(a) film na 8
pro1978

Po seansie (niestety wersji z lektorem) z 6-letnią siostrą zwiększam ocenę o jeden pkt.
Jej zaangażowanie w opowiadaną historię, do tego pierwsze zainteresowanie Japonią, tamtejszymi imionami i językiem...
Bezcenne :)

użytkownik usunięty
pro1978

nie kreskówka tylko anime -.-

Anime (jap. アニメ – anime) – skrócone angielskie słowo animation (jap. アニメーション animēshon?) oznaczające film animowany (kreskówka). W Japonii terminem tym określa się wszystkie filmy i seriale animowane, bez względu na kraj ich pochodzenia. Źródło Wikipedia ;-)))

użytkownik usunięty
pro1978

to że wpisano tam zamiennik w nawiasie nie znaczy że wszystkie anime powinno nazywać się kreskówką bo jest to nie poprawne.

ocenił(a) film na 10

ale nie ma się co bulwersować, bo gdybyśmy nie wiedzieli, że jest z japonii nazwalibyśmy to filmem animowanym, albo kreskówką.

ocenił(a) film na 7
pro1978

Ja już teraz "selekcjonuję" filmy animowane, które będę z dziećmi oglądać. Mimo, że jeszcze tych dzieci nie mam! Twórczość Miyazakiego, jako - według mnie - bardzo wartościowa porcja rozrywki, będzie na pewno na tej liście.

pro1978

ekhem... film animowany... ekhem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones