filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Emmy
1954
http://www.emmys.tv
Amerykańska Akademia Telewizyjna
Emmy
Najlepszy telewizyjny program akcji, przygodowy lub mystery
wygrane
Dragnet
(1951)
nominacje
Foreign Intrigue
(1951)
I Led 3 Lives
(1953)
Suspense
(1949)
The Web
(1950)
Najlepsza komedia sytuacyjna
wygrane
Kocham Lucy
(1951)
nominacje
Mister Peepers
(1952)
Our Miss Brooks
(1952)
The George Burns and Gracie Allen Show
(1950)
Topper
(1953)
Najlepsza aktorka występująca regularnie w serialu
wygrane
[Eve Arden]
Eve Arden
jako Connie Brooks w serialu
Our Miss Brooks
(1952)
nominacje
Lucille Ball
Kocham Lucy
(1951)
Loretta Young
Letter to Loretta
(1953)
Imogene Coca
Your Show of Shows
(1950)
Najlepszy aktor występujący regularnie w serialu
nominacje
Jack Webb
Dragnet
(1951)
Wally Cox
Mister Peepers
(1952)
Jackie Gleason
The Jackie Gleason Show
(1952)
Sid Caesar
Your Show of Shows
(1950)
Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu
wygrane
[Art Carney]
Art Carney
jako Ed Norton w serialu
The Jackie Gleason Show
(1952)
nominacje
Ben Alexander
Dragnet
(1951)
William Frawley
Kocham Lucy
(1951)
Tony Randall
Mister Peepers
(1952)
Carl Reiner
Your Show of Shows
(1950)
Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu
wygrane
[Vivian Vance]
Vivian Vance
jako Ethel Mae Roberta Louise Potter Mertz w serialu
Kocham Lucy
(1951)
nominacje
Marion Lorne
Mister Peepers
(1952)
Bea Benaderet
The George Burns and Gracie Allen Show
(1950)
Audrey Meadows
The Jackie Gleason Show
(1952)
Najlepszy nowy program telewizyjny
wygrane
The United States Steel Hour
(1953)
nominacje
Ding Dong School
(1952)
Letter to Loretta
(1953)
Najlepszy program dla dzieci
wygrane
Kukla, Fran and Ollie
(1947)
nominacje
Big Top
(1950)
Super Circus
(1949)
Zoo Parade
(1950)
Najlepszy program rewiowy
nominacje
The Jackie Gleason Show
(1952)
Your Show of Shows
(1950)
Najlepszy telewizyjny program dramatyczny
wygrane
The United States Steel Hour
(1953)
nominacje
Goodyear Television Playhouse
(1951)
Kraft Television Theatre
(1947)
Robert Montgomery Presents
(1950)
Studio One
(1948)
The Philco Television Playhouse
(1948)
Najlepszy telewizyjny program publicystyczny
wygrane
Victory at Sea
(1952)
Wyróżnieni w roku 1954
Kocham Lucy
(
2/4
)
The United States Steel Hour
(
2/2
)
The Jackie Gleason Show
(
1/4
)
Dragnet
(
1/3
)
Our Miss Brooks
(
1/2
)
Kukla, Fran and Ollie
(
1/1
)
Victory at Sea
(
1/1
)
Mister Peepers
(
0/4
)
Your Show of Shows
(
0/4
)
Letter to Loretta
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.